Kim jesteśmy?

jesteśmy przedsiębiorstwem non-profit, stworzonym przez zgrany zespół ludzi, którym przyświeca wspólny cel, pasja i chęć zrobienia czegoś fajnego dla świata. Co to takiego?

Już jakiś czas temu spostrzegliśmy, że w wirtualnym świecie brakuje przestrzeni, która gromadziłaby w jednym miejscu oferty wszystkich gabinetów stomatologicznych. Przestrzeni, w której każda z nich byłaby prezentowana na równych zasadach i zawierała wszystkie aktualne informacje. Ta ostatnia kwestia w pewnym sensie zainspirowała nas do stworzenia tego portalu. W jaki sposób?

Jak powstała DentoLista?

Wpisaliśmy w wyszukiwarkę nazwę usługi stomatologicznej, która nas interesowała i zaczęliśmy przeszukiwać sieć. Pojawiały się różne gabinety, do których chcieliśmy zadzwonić i zapytać o szczegóły oferty. Niestety, niejednokrotnie okazywało się, że strona wyświetla od dawna nieaktualny numer telefonu lub błędny adres placówki. Często zdarzało się też tak, że lekarz, który wciąż widniał na stronie jako pracownik gabinetu, już w tym miejscu nie przyjmuje lub przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Błędne informacje były dla nas frustrujące i dawały jedynie poczucie straconego czasu. Podobne uczucia towarzyszą pacjentom, którzy całe dnie szukają odpowiedniego lekarza lub kliniki, a później okazuje się, że ich wysiłki poszły na marne. W taki prosty sposób wiele gabinetów traci potencjalnych klientów. Ci ostatni, przez ten gąszcz nieaktualnych informacji, nie mogą nawet skontaktować się z wybranym gabinetem. Zdarza się też, że są już na tyle sfrustrowani tym chaosem informacyjnym, że rezygnują z jego usług.

To między innymi właśnie te doświadczenia doprowadziły nas do stworzenia DentoListy, czyli pierwszej w Polsce wyszukiwarki, która zrzesza gabinety stomatologiczne z całego kraju, a przy tym podaje wszystkie niezbędne informacje, które są regularnie weryfikowane. Dwa razy do roku nasi pracownicy dzwonią do każdej placówki medycznej w celu zaktualizowania jej danych. Co ważne, wszystkie gabinety podlegają tu tym samym zasadom i nie są w żaden sposób wyróżniane – nie dajemy im możliwości promowania swoich ofert. Dzięki temu pacjenci mogą znaleźć odpowiedni dla siebie gabinet, kierując się obiektywnymi informacjami.

Co zyskują dzięki DentoLiście pacjenci, a co lekarze?

Komfort, czas i przejrzystość oferty danego gabinetu stomatologicznego. Dzięki temu pacjenci bez problemu znajdują specjalistę, do którego chcą się udać. Co więcej, mają tu pod ręką wszystkie niezbędne informacje: numer telefonu, adres, stronę internetową gabinetu, logo, galerię zdjęć czy cennik.

Lekarze mogą liczyć na jasne zasady korzystania z portalu, rywalizację fair play między klinikami, a także możliwość pozyskania wielu nowych pacjentów. Oferujemy im przy tym możliwie najniższą cenę abonamentu, który pozwoli opłacić zespół odpowiedzialny za funkcjonowanie strony, obsługę klienta w celu aktualizacji danych i reklamę portalu w sieci – tak, aby jak największa liczba pacjentów mogła dotrzeć do gabinetu. Ponadto część środków będziemy przeznaczać na finansowanie przeglądów i leczenia stomatologicznego dzieci z domów dziecka, które nie mają odpowiednich możliwości finansowych, by zadbać o zdrowe i piękne zęby.

© 2020 Dentolista Wszystkie prawa zastrzeżone. Design kochinke.pl
...
...
...
...