Dołącz do najlepszego katalogu
gabinetów stomatologicznych
W naszym katalogu stawiamy na czytelność, przejrzystość i aktualność. Pacjent znajdzie tu wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego gabinetu, specjalistów, którymi chcesz się pochwalić, a także pozna szczegóły przygotowanej dla niego oferty. Tym, co do tej pory blokowało pacjentów przed udaniem się do danej kliniki, były trudności ze znalezieniem aktualnych i przejrzystych informacji o gabinecie czy oferowanych w nim usługach. Dlatego wielu z nich rezygnowało z udania się do danej placówki. Poza tym, pacjenci często chcą mieć wszystkie ważne informacje w jednym miejscu, co pozwala im szybko wybrać odpowiedniego specjalistę i odnaleźć jego gabinet. Dotychczas nie mogli liczyć na taką wygodę. DentoLista to świetna opcja dla nowych gabinetów, które dopiero wchodzą na rynek stomatologiczny, ale także możliwość rozwoju dla tych o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy chcą pozyskać nowych pacjentów.
25
zł/mc brutto
Pakiet 3 miesięczny
Możliwość wprowadzania zmian
Płatność co 3 miesiące
Automatyczne odnowienie
20
zł/mc brutto
Pakiet 6 miesięczny
Możliwość wprowadzania zmian
Płatność co pół roku
Automatyczne odnowienie
Poznaj korzyści
Dołącz do społeczności DentoListy i zwiększ swoją widoczność w sieci! W ten sposób dasz się znaleźć nowym pacjentom, którzy dotychczas z różnych względów nie mogli dotrzeć do Twojej oferty.

Informacje

Potencjalni pacjenci mają szansę dowiedzieć się o istnieniu Twojego gabinetu, poznać najważniejsze informacje, świadczone w nim usługi oraz specjalistów, którymi chcesz się pochwalić.

Równość

Jednakowe zasady dla wszystkich gabinetów, bez faworyzowania czy wyróżniania jednych na tle pozostałych. Nasza oferta jest taka sama dla każdego, bez względu na staż, zakres usług czy liczbę terminy dostępności danej kliniki.

Strona

Wszystkie niezbędne informacje w jednym miejscu! Zyskaj osobisty i nowoczesny OnePage Twojego gabinetu, przystosowany do przeglądania na urządzeniach mobilnych!

Promowanie

Zyskaj dodatkową reklamę w sieci w prestiżowym i precyzyjnym katalogu gabinetów! Dzięki temu o Twojej ofercie dowiedzą się pacjenci, którzy do tej pory nie mogli do Ciebie dotrzeć.

Google

Twój gabinet jest widoczny i łatwy do wyszukania nie tylko na DentoLiście, ale również w przeglądarce Google’a. Dzięki temu możesz dotrzeć do większego grona pacjentów.

Brak reklam

Brak rozpraszających reklam na stronie czy denerwujących, wyskakujących okienek. Dzięki temu pacjent może się skupić na wyszukiwaniu tego, po co przyszedł.

Wsparcie

Wspieramy Cię w tworzeniu Twojej wizytówki na DentoLiście, a także dwa razy do roku weryfikujemy wszystkie podane przez Ciebie informacje.

Rabaty

Zyskaj dostęp do promocji i kodów rabatowych dla stałych klientów portalu DentoLista a także najlepszych dostawców sprzętu, materiałów i artykułów stomatologicznych.
© 2020 Dentolista Wszystkie prawa zastrzeżone. Design kochinke.pl
...
...
...
...